Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 4549/25

13.11.2025 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu
Meritum

Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie podstawowym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Dostawa farb i emalii”. Do ww. postępowania o udzielenie zamówienia zastosowanie znajdują przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) dalej: „ustawa Pzp”....

KIO 3786/25

06.10.2025 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu
Meritum

Zamawiający: Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Dostawa produktów naftowych i chemicznych” (sygn. 47/2025), Odwołujący: Przydatny sp. z o.o. z/s Międzyrzecze Dolne wniósł 8 września 2025 r. odwołanie wobec czynności Zamawiającego niezgodnych z przepisami Ustawy tj:. 1. Wyboru oferty GISSolution sp. z o.o....

KIO 1459/25

09.05.2025 postanowienie
odrzucone
Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, której wartość jest równa i przekracza progi unijne, co oznacza – zgodnie z art. 515 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy Pzp – że, „ odwołanie wnosi się: w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, (…) ”....

KIO 470/24

29.02.2024 postanowienie
postanowienie
Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu
Meritum

Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu ograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Zawarcie umowy ramowej na świadczenie usług transportu drogowego na potrzeby Sił Zbrojnych”. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy ‎ z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm. ) , zwanej dalej: „ustawa Pzp”....

KIO 3365/23

24.11.2023 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – 1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu
Meritum

Postępowanie prowadzone na „Dostawa sprzętu do naprawy nawierzchni lotniskowych” (nr sprawy: 59/2023) Nr ogłoszenia o zamówieniu: Dz. Urz. U.E.2023/S 136-434640 z 18-07-23r. Zamawiający w dniu 13-11-23r. przekazał kopię odwołania drugiemu wykonawcy, celem zgłoszenia przystąpienia w sprawie. W ustawowym terminie do dnia 16-11-23r., w myśl art. 525 ustawy Pzp do postępowania po stronie zamawiającego nie przystąpił pozostały wykonawca. W dniu 24 listopada 2023r....