Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2054/25

24.06.2025 wyrok
oddalone
Skarb Państwa – Sąd Okręgowy w Kaliszu
Meritum

Zamawiający na część 1 zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 2.732.638,09 zł brutto (dowód: informacja z dnia 14 kwietnia 2025 roku). W postępowaniu na część 1 wpłynęło 6 ofert, w tym oferta przystępującego na kwotę 2.684.880,96 zł oraz oferta odwołującego na kwotę 2.783.617,92 zł. Ceny pozostałych ofert to: 3.200.155,20 zł, 2.807.367,12 zł, 3.478151,76 zł, 3.029.657,76 zł (dowód: informacja z otwarcia ofert z dnia 14 kwietnia 2025 roku)....

KIO 2054/25

24.06.2025 wyrok
oddalone
Skarb Państwa – Sąd Okręgowy w Kaliszu
Meritum

Zamawiający na część 1 zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 2.732.638,09 zł brutto (dowód: informacja z dnia 14 kwietnia 2025 roku). W postępowaniu na część 1 wpłynęło 6 ofert, w tym oferta przystępującego na kwotę 2.684.880,96 zł oraz oferta odwołującego na kwotę 2.783.617,92 zł. Ceny pozostałych ofert to: 3.200.155,20 zł, 2.807.367,12 zł, 3.478151,76 zł, 3.029.657,76 zł (dowód: informacja z otwarcia ofert z dnia 14 kwietnia 2025 roku)....