Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 625/26

03.03.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dębno
Meritum

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dębno (dalej „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ‎ w trybie przetargu nieograniczonego, o wartości przekraczającej kwoty progów unijnych, ‎ o których mowa w art. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) - dalej „ustawa Pzp” pn....

KIO 76/25

11.02.2025 wyrok
uwzględnione
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dębno
Meritum

Skład orzekający stwierdził, że odwołanie dotyczy materii określonej w art. 513 ustawy PZP i podlega rozpoznaniu zgodnie z art. 517 ustawy PZP. Izba stwierdziła również, że nie została wypełniona żadna z przesłanek określonych w art. 528 ustawy PZP, których stwierdzenie skutkowałoby odrzuceniem odwołania i odstąpieniem od badania meritum sprawy....

KIO 1779 /13

06.08.2013 wyrok
uwzględnione
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dębno
Meritum

Rozdział III SIWZ. Przedmiot zamówienia stanowi „Budowa dojazdu pożarowego DP- 6/39 na istniejącym dukcie leśnym, budowa drogi leśnej DP-37, pełniącej funkcję drogi pożarowej położonych na terenie Nadleśnictwa Dębno oraz budowa nowego utwardzonego przejazdu kolejowo-drogowego kat. D w ciągu dojazdu pożarowego DP-6/39” Specyfikacja istotnych warunków zamówienia (SIWZ) stanowi: pkt. 6.2. poz....