Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2112/24

11.07.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Meritum

Odwołanie dotyczy: Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostaw całodziennego żywienia dla pacjentów Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M.K. w Toruniu. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 06.05.2024r., pod numerem 2024/BZP 00311574. W dniu 11.07.2024r. odwołujący cofnął odwołanie, w trakcie odroczonego posiedzenia w dniu 05.07.2024r. do dnia 12.07.2024r. Zgodnie z art. 520 ust.1 i ust....

KIO 1956/22

22.08.2022 wyrok
oddalone
Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie Odwołujący wniósł odwołanie na niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a także na zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy:1)zaniechanie podziału zamówienia na części, 2) opis przedmiotu zamówienia, 3) projektowane postanowienia umowy....