Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 3512/24

14.10.2024 wyrok
oddalone
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza
Meritum

Zamawiający prowadzi Postępowanie z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „Pzp”) w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 Pzp. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 31 maja 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 322596-2024....

KIO 1671/23

20.06.2023 postanowienie
umorzone
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza
Meritum

Zamawiający Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Usługa świadczenia transportu dla pacjentów dializowanych. " Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2023/S 068-204849. 12 czerwca 2023 roku Odwołujący Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED sp. z o.o....

KIO 2898/22

17.11.2022 wyrok
oddalone
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Zamawiający w pkt. 18 lit. o) załącznika nr 10 do SWZ - OPZ dla cz. 1 postawił wymaganie: „Układ automatyki musi posiadać odrębny panel operatorski umożliwiający załączenie i regulację wszystkimi parametrami centrali wentylacyjnej przypadku awarii Systemu BMS”. Zatem wymaganiem Zamawiającego było, aby wykonawcy zaoferowali układ z odrębnym panelem operatorskim, a nie z panelem, czy wyświetlaczem wbudowanym....

KIO 1218/22

12.05.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza
Meritum

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (dalej: Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), dalej: „ustawa Pzp”, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego którego przedmiotem jest dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego, numer referencyjny postępowania: NLZ.2021.271.63. Postępowanie podzielone zostało na pakiety....

KIO 1068/19

28.06.2019 wyrok
uwzględnione
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza
Meritum

odwołanie zasługuje na uwzględnienie. Izba, ustalając stan faktyczny w zakresie koniecznym dla rozstrzygnięcia, nie brała pod uwagę notatki z dnia 15 maja 2019 r., sporządzonej przez Przystępującego, zawierającej uwagi do oferty Odwołującego, przekazanej do akt postępowania o udzielenie zamówienia publicznego....