Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 1004/26

16.04.2026 postanowienie
zwrócone
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Meritum

W dniu 4 marca 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy El-Corp Sp. z o.o., ul. Pałuków 2/U1, 03-188 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: dostawę, montaż, uruchomienie i integracja kamer CCTV w budynku Hali Zdjęciowej Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J.P. Woronicza 17 w Warszawie. Numer referencyjny: ZP/TINT/63/2025....

KIO 5981/25

03.03.2026 postanowienie
umorzone
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Meritum

Zamawiający Telewizja Polska S.A. w likwidacji prowadzi postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa i uruchomienie elementów ścian diodowych wraz ze sterowaniem. 31 grudnia 2025 roku Odwołujący TDC Polska sp. z o.o. wniósł odwołanie i zarzucił Zamawiającemu naruszenie: - art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c i pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 218 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych w zw....

KIO 30/26

03.03.2026 postanowienie
umorzone
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Meritum

Zamawiający Telewizja Polska S.A. w likwidacji prowadzi postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa i uruchomienie elementów ścian diodowych wraz ze sterowaniem. 02 stycznia 2026 roku Odwołujący Shadok AV Piechuła sp. k. wniósł odwołanie, w którym zarzucił Zamawiającemu naruszenie: - art. 226 ust....

KIO 375/26

26.02.2026 postanowienie
umorzone
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Meritum

Decsoft S.A. z siedzibą w Warszawie skutecznie przystąpił po stronie Zamawiającego do postępowania odwoławczego w tej sprawie. 20 lutego 2026 r. wpłynęła do Izby odpowiedź na odwołanie, w której Zamawiający oświadczył, że uwzględnia w całości powyższe odwołanie, tj. w zakresie podstawowych zarzutów i żądań. Zarządzeniem z 23 lutego 2026 r....

KIO 2595/25

23.07.2025 postanowienie
umorzone
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Meritum

Izba, działając na podstawie art. 568 pkt 2 ustawy Pzp, postanowiła umorzyć odwoławcze, gdyż dalsze postępowanie stało się zbędne. Stosownie do art. 568 pkt 2 ustawy Pzp, Izba umarza postępowania odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne . Zbędność postępowania odwoławczego wynikała z faktu, że po wniesieniu odwołania zamawiający 1 lipca 2025 r....

KIO 630/24

14.03.2024 wyrok
oddalone
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Meritum

Izba ustaliła, że Odwołujący spełnia określone w art. 505 ust. 1 ustawy Pzp przesłanki korzystania ze środków ochrony prawnej, tj. ma interes w uzyskaniu zamówienia, a naruszenie przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp może spowodować poniesienie przez niego szkody polegającej na nieuzyskaniu zamówienia. Izba ustaliła następujący stan faktyczny: Zgodnie z § 1 wzoru umowy: 1....

KIO 272/24

16.02.2024 wyrok
uwzględnione
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
Meritum

Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że Wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....