Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 790/11

29.04.2011 wyrok
uwzględnione
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu
Meritum

Ogłoszenie o przedmiotowym zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Wspólnot Europejskich z dnia 27 stycznia 2011 r. pod numerem 2011/S 18- 028668. W pierwszej kolejności ustalono, że wartość zamówienia przekracza wartość kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp i wynosi 23 414 634,15 zł, co stanowi równowartość 1 016 524,88 euro....

KIO 791/11

27.04.2011 postanowienie
odrzucone
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu
Meritum

Izba uznała zarzuty naruszenia przepisów ustawy Pzp wskazanych w petitum odwołania dotyczące zaniechania odtajnienia części oferty Przystępującego zastrzeżonej przez wykonawcę jako tajemnica przedsiębiorstwa, za spóźnione w świetle dyspozycji art. 182 ust. 3 pkt 1 Pzp, który stanowi, iż wobec czynności innych niż wymienione w przepisach wcześniejszych (np....

KIO 2756/10

05.01.2011 wyrok
uwzględnione
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu
Meritum

6 Sygn. akt KIO 2756/10 Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z 7 września 2010 r. pod nr 2010/S 173-264676, z tym że 2 września 2010 r. Zamawiający przekazał ogłoszenie Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, zamieścił ogłoszenie o zamówieniu na tablicy ogłoszeń w swojej siedzibie oraz na swojej stronie internetowej (www.wss.com.pl), na której udostępnił również s.i.w.z....