Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 5063/25

19.12.2025 postanowienie
umorzone
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
Meritum

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach ul. Jagiellońska 72 25-602 Kielce (zamawiający) prowadzi na podstawie ustawy z 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. 2024r. poz. 1320 ) (Ustawa lub Pzp) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na usługi o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art....

KIO 5027/24

07.02.2025 postanowienie
postanowienie
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
Meritum

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach (dalej: „Zamawiający”) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), (zwanej dalej: „Pzp” lub „ustawa Pzp) ‎ w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ pn.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 728 na odcinku od obwodnicy Końskich m....

KIO 5005/24

23.01.2025 wyrok
uwzględnione
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
Meritum

Odwołanie nie zawiera braków formalnych. W pis w prawidłowej wysokości został wniesiony w ustawowym terminie. N ie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, o których mowa w art. 528 ustawy Pzp. Wykazując uprawnienie do skorzystania w postępowaniu ze środków ochrony prawnej, Odwołujący wskazał m.in., że jest przedsiębiorcą zajmującym się m.in. realizacją inwestycji drogowych i złożył ofertę w niniejszym postępowaniu....

KIO 594/24

06.03.2024 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
Meritum

Izba dopuściła w charakterze uczestnika postępowania po stronie odwołującego Konsorcjum Eksametr i Miliarium oraz dopuściła w charakterze uczestników postępowania po stronie zamawiającego ZDI i INKO. Izba oddaliła wniosek zamawiającego i uczestników po jego stronie o uwzględnienie opozycji wobec przystąpienia w charakterze uczestnika postępowania po stronie odwołującego Konsorcjum Eksametr i Miliarium wskazując, że choćby w świetle art. 522 ust....

KIO 2528/23

08.09.2023 postanowienie
odrzucone
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
Meritum

Przedmiotowe postępowanie dotyczy zamówienia na usługi o wartości szacunkowej wyższej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Pzp (tzw. „progi unijne”). W dniu 17 sierpnia 2023 roku, zamawiający poinformował o wynikach prowadzonego postępowania. Krajowa Izba Odwoławcza zważyła, co następuje: Odwołanie polega odrzuceniu na podstawie art. 528 pkt 3 w zw. z art. 515 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Pzp. Zgodnie z art....

KIO 1294/23

19.05.2023 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
Meritum

Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania, o których stanowi przepis art. 528 ustawy Pzp. Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....