Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 4447/24

20.12.2024 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zarządzaniu lotniskiem w Masłowie k. Kielc w imieniu i na rzecz Zarządu Województwa Świętokrzyskiego. Stosownie do Rozdziału III pkt 4 specyfikacji warunków zamówienia, dalej „SWZ”, Zamawiający wymaga, aby wykonawca wybrany do realizacji zamówienia w wyznaczonym przez zamawiającego terminie, w celu zawarcia umowy, przedłożył dla radiooperatora, o którym mowa w pkt....

KIO 3576/24

11.10.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Meritum

Zamawiający – Województwo Świętokrzyskie – Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Zakup systemu kopii zapasowych infrastruktury informatycznej UMWŚ . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 30 kwietnia 2024 r. pod numerem 256666-2024. W dniu 30 września 2024 r....

KIO 3266/24

01.10.2024 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Meritum

Zgodnie z Rozdziałem XI ust. 1 pkt 1 i 2 SWZ oferta składa się z: „1)    wypełnionego i podpisanego Formularza oferty - wg wzoru określonego w Dodatku nr 1 do SWZ, 2)    sporządzonego i podpisanego przez wykonawcę dokumentu pn. Wstępna koncepcja kampanii promocyjno - informacyjnej z uwzględnieniem „Standardów dostępności dla polityki spójności 2021-2027", o którym mowa w rozdziale XIV....

KIO 2079/22

29.08.2022 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Meritum

W ustalonych okolicznościach faktycznych skład orzekający uznał, że odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Odwołujący zarzuca zamawiającemu niezasadne zastosowanie w prowadzonym postępowaniu przepisu art. 263 ustawy pzp w stosunku do niego będącego wykonawcą, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza....

KIO 646/18

13.04.2018 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Meritum

Odwołanie podlega oddaleniu. Składający ofertę w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wykonawcy zobowiązani byli (stosownie do postanowień specyfikacji istotnych warunków zamówienia pkt X. ppkt 1) złożyć Formularz cenowy, stanowiący załącznik do Formularza oferty, dla odpowiednich części zamówienia, w którym w kolumnach od 2 do 5 zamieszczali informacje o oferowanym sprzęcie: co do jego (kol. 2) nazwy, (kol.3) j.m., (kol.4) ilości oraz (kol....

VII GA 57/10

21.05.2010 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

VII GA 57/10

17.05.2010 postanowienie
odrzucone
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego