Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2280/13

07.10.2013 wyrok
oddalone
Województwo Podlaskie – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Meritum

Na podstawie specyfikacji oraz załącznika Nr 7 do specyfikacji Izba ustaliła, e w celu oceny zgodności ze specyfikacją oferowanego rozwiązania, ka dy wykonawca, zobowiązany został do przeprowadzenia demonstracji próbki załączonej do oferty (pkt 16 specyfikacji). Zamawiający wymagał, aby oferowane oprogramowanie spełniało minimalne wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (parametry W)....

KIO 1960/10

23.09.2010 wyrok
oddalone
Województwo Podlaskie – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z 3 września 2010 r. pod nr 2010/S 171-261969. Zamawiający zamieścił również ogłoszenie o 5 Sygn. akt KIO 1960/10 zamówieniu w swojej siedzibie oraz na swojej stronie internetowej (www.wrotapodlasia.pl), na której udostępnił również s.i.w.z....