Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 3063/25

22.08.2025 postanowienie
umorzone
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, w trybie przetargu nieograniczonego na budowę budynku wraz z przebudową bloku D1 Kliniki Rehabilitacji wraz z łącznikami (nr postępowania P/115/2025/SEN/WIM/MON-32/ZP/25 ), ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 25.04.2025 r., S: 81/2025 268946-2025, wniesione zostało wobec czynności wezwania do uzupełnienia dokumentu, w dniu 23 lipca 2025 r....

KIO 2344/25

16.07.2025 wyrok
umorzone
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Skład orzekający Izby ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 Pzp, a Wykonawca wnoszący odwołanie posiadał interes w rozumieniu art. 505 ust. 1 Pzp, uprawniający do jego złożenia. Należy stwierdzić za orzecznictwem: „(…) że krąg podmiotów, które mogą korzystać z odwołań od treści SIWZ jest szeroki....

KIO 1875/25

06.06.2025 postanowienie
umorzone
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Dostawa akceleratorów liniowych z wykonaniem prac remontowo – adaptacyjnych w pomieszczeniach WIMPIB”, numer sprawy: P/139/2025/SZ/WIM/KPO/MON - 45/ZP/25, (dalej: Postępowanie)....

KIO 1334/25

22.04.2025 postanowienie
zwrócone
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

W dniu 14 października 2024 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ JOL-MARK Sp. z o.o., ul. Portowa 16G, 44-100 Gliwice zwanego dalej „Odwołującym”, ‎ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: „Usługę żywienia pacjentów ‎ w WIM-PIB w Legionowie....

KIO 2070/24

03.07.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 ze zm.; dalej „ustawa”, „Pzp”) skutkujących odrzuceniem odwołania. Skład orzekający Izby rozpoznając sprawę uwzględnił akta sprawy odwoławczej, które zgodnie z par....

KIO 1605/24

27.05.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Izba stwierdza , że w tej sprawie odwoławczej odwołanie zostało skutecznie wycofane przed terminem posiedzenia i rozprawy z udziałem stron. Wymaga odnotowania, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy. Cofnięcie odwołania przez Odwołującego, zgodnie art. 568 pkt 1) ustawy Pzp oraz § 13 ust. 1 pkt 6) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 31 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz.U....

KIO 1628/24

22.05.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Zamawiający – Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy, ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę jednorazowej pościeli medycznej, numer: 45/Apteka/2023-137/ZP/23. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 20.12.2023 r., nr 245/2023 00772968-2023. W dniu 09.05.2024 r....