Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 4819/25

09.12.2025 postanowienie
umorzone
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania....

KIO 958/16

postanowienie
odrzucone
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
Meritum

Na podstawie zebranego w sprawie materiału dokumentacyjnego przedmiotowego postępowania przetargowego, w tym akt sprawy odwoławczej o sygn. akt KIO 958/16 oraz wyjaśnień stron i uczestnika Izba postanowiła odwołanie odrzucić. Na posiedzeniu niejawnym z udziałem stron i uczestnika Izba doszła do przekonania, że zachodzi przesłanka do odrzucenia odwołania na podstawie art. 189 ust.2 pkt. 7 ustawy Pzp....

KIO 1164/17

wyrok
uwzględnione
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
Meritum

Pomiędzy stronami jest bezsporne, że zamawiający nie podał w siwz stawki podatku VAT jaka miała zastosowanie do zamawianych przez niego dostaw. W załączniku nr 5a do siwz w pkt. 8 zamawiający zawarł wymaganie - Przekątna ekranu min. 3” - wyświetlanie komunikatów tekstowych i krzywej EKG na ekranie – TAK. W dniu 14 marca 2017r. zamawiający zmodyfikował to wymaganie nadając mu brzmienie: Przekątna ekranu min....

KIO 891/16

wyrok
uwzględnione
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
Meritum

Izba ustaliła Odwołanie dotyczy pakietów nr 9 i nr 11 gdzie przedmiotem zamówienia są respiratory transportowe vide Ogłoszenie o zamówieniu Dz.Urz. UE z dnia 26.02.2016 roku poz. 2016/S 040 -064986. Krajowa Izba Odwoławcza przeprowadziła postępowanie dowodowe na rozprawie z dokumentów przywołanych przez strony i uczestnika z dokumentacji postępowania o udzielenie zamówienia oraz dokumentów przywalonych przy pismach procesowych jak i przedłożonych na rozprawie....

KIO 1168/17

wyrok
uwzględnione
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
Meritum

Pomiędzy stronami jest bezsporne, że zamawiający nie podał w siwz stawki podatku VAT jaka miała zastosowanie do zamawianych przez niego dostaw. W załączniku nr 5a do siwz w pkt. 8 zamawiający zawarł wymaganie - Przekątna ekranu min. 3” - wyświetlanie komunikatów tekstowych i krzywej EKG na ekranie – TAK. W dniu 14 marca 2017r. zamawiający zmodyfikował to wymaganie nadając mu brzmienie: Przekątna ekranu min....

KIO 891/16

wyrok
uwzględnione
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
Meritum

Izba ustaliła Odwołanie dotyczy pakietów nr 9 i nr 11 gdzie przedmiotem zamówienia są respiratory transportowe vide Ogłoszenie o zamówieniu Dz.Urz. UE z dnia 26.02.2016 roku poz. 2016/S 040 -064986. Krajowa Izba Odwoławcza przeprowadziła postępowanie dowodowe na rozprawie z dokumentów przywołanych przez strony i uczestnika z dokumentacji postępowania o udzielenie zamówienia oraz dokumentów przywalonych przy pismach procesowych jak i przedłożonych na rozprawie....

KIO 2193/17

wyrok
oddalone
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
Meritum

Odwołanie nie zasługiwało na uwzględnienie. W pierwszej kolejności Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem całości odwołania, wynikających z art. 189 ust. 2 Pzp. Izba ustaliła, że Odwołujący spełnia określone w art. 179 ust. 1 Pzp przesłanki korzystania ze środków ochrony prawnej, tj....