Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 4226/25

05.11.2025 wyrok
oddalone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 77/25

24.01.2025 postanowienie
postanowienie
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Zamawiający – Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Kompleksowa usługa prania wraz z wdrożeniem systemu RFID lub równoważnego urządzenia innego systemu do obsługi automatycznej identyfikacji asortymentu . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nr 661715-2024. Konsorcjum: Citonet-Śląski Sp. z o.o....

KIO 2863/24

27.08.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Zamawiający – Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Kompleksowa usługa prania pościeli i odzieży szpitalnej wraz z usługą prania i dzierżawą pościeli i odzieży operacyjnej oraz wdrożeniem systemu RFID”(Nr ZZP-344/40/2024). Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 30 lipca 2024 r. pod numerem: 456318-2024 W dniu 9 sierpnia 2024 r. wykonawca Praxima Krakpol Sp. z o. o....

KIO 1348/23

26.05.2023 postanowienie
umorzone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego w wymaganym terminie nie przystąpił żaden wykonawca. Biorąc pod uwagę powyższe, Izba uznała, że zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych....

KIO 965/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Wobec uwzględnienia przez Zamawiającego w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu i braku wniesienia sprzeciwu przez wykonawcę Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., który przystąpił do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie art. 522 ust. 2 Pzp . Zgodnie bowiem z art. 522 ust....

KIO 2574/20

02.11.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie (dalej: zamawiający) prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę leków, gazików do dezynfekcji, podłoży transportowych oraz zrównoważonego roztworu soli fizjologicznej dla okulistyki”, nr sprawy: ZZP-344/24/2020 (dalej „postępowanie” lub „zamówienie”). Postępowanie prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U....

KIO 979/12|KIO 980/12

23.05.2012 wyrok
oddalone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Postępowanie dotyczy zamówienia publicznego na „na dostawę sterylnych obłożeń i serwet chirurgicznych, masek, czepków, fartuchów ochronnych jednorazowego użytku, pokrowców na obuwie oraz pokryć higienicznych, podzielonego na 9 części. Odwołanie dotyczy części 5 zamówienia, której przedmiotem była dostawa serwet chirurgicznych jednorazowego użytku....

KIO 979/12|KIO 980/12

23.05.2012 wyrok
oddalone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Postępowanie dotyczy zamówienia publicznego na „na dostawę sterylnych obłożeń i serwet chirurgicznych, masek, czepków, fartuchów ochronnych jednorazowego użytku, pokrowców na obuwie oraz pokryć higienicznych, podzielonego na 9 części. Odwołanie dotyczy części 5 zamówienia, której przedmiotem była dostawa serwet chirurgicznych jednorazowego użytku....