Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 306/08

18.04.2008 postanowienie
odrzucone
Spraw Zagranicznych
Meritum

Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Skarb Państwa prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „zakup serwerów wraz z osprzętem”. Postępowanie zostało wszczęte 31 grudnia 2007 r. Ogłoszenie o zamówieniu Zamawiający zamieścił 31 grudnia 2007 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 1000, pod poz. 260537 – 2007 oraz na swojej stronie internetowej i tablicy ogłoszeń w siedzibie Zamawiającego....

KIO 305/08

18.04.2008 postanowienie
odrzucone
Starostwo Powiatowe we Wrocławiu
Meritum

Zgodnie z art. 180 ust. 2 Pzp protest wnosi się w terminie 7 dni, od dnia w którym powzięto lub można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. Protest uważa się za wniesiony z chwilą, gdy dotarł on do Zamawiającego w taki sposób, że mógł on zapoznać się z jego treścią....