Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 573 /08

25.06.2008 postanowienie
odrzucone
Zarząd Dróg Wojewódzkich
Meritum

Zamawiający – Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, ul. Sienkiewicza 3 wszczął postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego p.n. Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 449 na odcinku granica województwa - Błaszki - odcinek od km 64+821 do km 70+860. Ogłoszenie ukazało się w Dz. U. UE 22.03.2008 r. Nr 2008/S 58-078279. 10.04.2008 r....

KIO 578/08

25.06.2008 postanowienie
odrzucone
Województwo Podkarpackie
Meritum

Skład orzekający Izby ustalił, że została wypełniona przesłanka skutkująca odrzuceniem odwołania w trybie art. 187 ust. 4 pkt 5 i 6 Pzp. Zgodnie z powyższymi przepisami Izba odrzuca odwołanie, jeżeli stwierdzi, że odwołujący się powołuje się wyłącznie na te same okoliczności, które były przedmiotem rozstrzygnięcia przez Izbę, w sprawie innego odwołania wniesionego przez tego samego odwołującego się w tym samym postępowaniu (pkt 5), odwołanie, wniesione przez wykonawcę wnoszącego protest lub wezw...

KIO 575/08

25.06.2008 wyrok
oddalone
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Meritum

Zamawiający – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Zakup usług opieki dziennej w postaci świadczenia usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznych MOPS Katowice”. W dniu 28.05.2008r. Zamawiający dokonał czynności wykluczenia z postępowania firmy „Gwarant” Tomczyk sp. j....

KIO 574/08

25.06.2008 wyrok
oddalone
Gmina Wrocław, reprezentowana przez Wrocławskie Inwestycje Sp. z o.o.,
Meritum

Zamawiający określił wartość szacunkową zamówienia dotyczącą przebudowy ul. Świeradowskiej, jak i Zintegrowanego Systemu Transportu Szynowego w Aglomeracji i we Wrocławiu – etap I – Budowa trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Świeradowskiej wraz ze stacją zasilania Bardzka na kwotę 42.823.941,55 zł (brutto 52.245.208,69 zł), co wynika z wniosku z dnia 13 lutego 2008 r....