Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 672/08

16.07.2008 postanowienie
odrzucone
Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne, Lasy Państwowe Zakład Usług Leśnych we Wrocławiu
Meritum

: Zgodnie z art. 184 ust. 1 ustawy odwołanie przysługuje, jeżeli wartość zamówienia jest równa lub przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8, od których jest uzależniony obowiązek przekazywania Urzędowi Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich ogłoszeń o zamówieniach na dostawy lub usługi. Z mocy art. 32. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (j.t.Dz.U.05.45.435 ze zm....

KIO 675/08

16.07.2008 wyrok
oddalone
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

Zamawiający – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Wykonanie dokumentacji przedprojektowej modernizacji linii kolejowej C-E 59 na odcinku Wrocław Główny – Międzylesie w ramach projektu FS 2006/PL/16/C/PA/001 „Modernizacja linii kolejowej C-E 59 Międzylesie – Wrocław – Kostrzyń – Szczecin - przygotowanie dokumentacji przedprojektowej – Etap I w Polsce””, w trybie przetargu nieograniczonego. Ogłoszenie o zamówieniu uka...

KIO 671/08

16.07.2008 wyrok
oddalone
Katowicki Holding Węglowy S.A.
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę taśm przenośnikowych do kopalń Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy”, którego dotyczy odwołanie wniesione przez firmę Conbelts Bytom S.A z siedzibą w Bytomiu, zwanej dalej „Odwołującym”, zostało wszczęte w trybie przetargu nieograniczonego, poprzez publikację ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE w dniu 20 marca 2008 r. (nr ogłoszenia: 2008/S 56-075825)....