Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

X Ga 196/10/za

22.09.2010 postanowienie
umorzone
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
Meritum

Pismem z dnia 11 sierpnia 2010 r. skarżąca cofnęła skargę. W związku z powyższym zgodnie z art. 391 par. 2 k.p.c. z związku z art. 198a ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.10.113.759 j.t.) Sąd umorzył postępowanie. I-I Iwona Wańczura I-I Lesław Zieliński I-I Leszek Guza la oryginale ;ciwe podpisy o^Mydzial Gospodaje^y /S^anfezy '/■'    ----V / Aqriiał^T<a Den M.t i mucha

KIO 1928/10

22.09.2010 wyrok
oddalone
Gmina Chojnice
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia nie 5 przekracza kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych. Krajowa Izba Odwoławcza postanowiła dopuścić wykonawcę Speed Sport sp. z o.o., ul....

KIO 1934/10

22.09.2010 wyrok
oddalone
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska z siedzibą w Warszawie
Meritum

Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone Prezesowi Krajowej Izby Odwoławczej 8 września 2010 roku oraz została przekazana w ustawowym terminie kopia odwołania Zamawiającemu. Izba ustaliła, że zostały wypełnione łącznie przesłanki z art....