Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 1960/10

23.09.2010 wyrok
oddalone
Województwo Podlaskie – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z 3 września 2010 r. pod nr 2010/S 171-261969. Zamawiający zamieścił również ogłoszenie o 5 Sygn. akt KIO 1960/10 zamówieniu w swojej siedzibie oraz na swojej stronie internetowej (www.wrotapodlasia.pl), na której udostępnił również s.i.w.z....

KIO 1951/10

23.09.2010 wyrok
oddalone
Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
Meritum

6 Przedmiotowe postępowanie, Zamawiający prowadzi w trybie negocjacji z ogłoszeniem. Zgodnie z przepisem art. 134 ust. 1 ustawy - Prawo zamówień publicznych, w przypadku udzielania zamówień sektorowych, do podstawowego trybu zalicza się również tryb negocjacji z ogłoszeniem. Negocjacje z ogłoszeniem to tryb udzielenia zamówienia, w którym, po publicznym ogłoszeniu o zamówieniu, zamawiający zaprasza wykonawców dopuszczonych do udziału w postępowaniu do składania ofert wstępnych niezawierających c...

KIO 1938/10

23.09.2010 wyrok
oddalone
Vattenfall Heat Poland S.A. z siedzibą w Warszawie
Meritum

Wobec wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego dotyczy rozpoznawane przez Izbę odwołanie, po dniu wejścia w życie ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2009 r. Nr 223, poz.1778) w sprawie znajdą zastosowanie przepisy Pzp w brzmieniu znowelizowanym. Odwołanie, wobec nie stwierdzenia braków formalnych oraz w związku z uiszczeniem przez odwołującego wpisu, podlega rozpoznaniu....

KIO 1972/10

23.09.2010 wyrok
oddalone
III Szpital Miejski im. Dr K. Jonschera z siedzibą w Łodzi
Meritum

: Zgodnie z sekcją III.2.3 Inne oświadczenia i dokumenty, jakie Wykonawcy mają załączyć do oferty zamawiający wymagał złożenia oświadczenia Wykonawcy, że zaoferowane środki myjące, dezynfekujące i konserwujące oraz sprzęt i narzędzia spełniają wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa oraz są dopuszczone do obrotu na terenie RP; oraz Koncepcji wykonania usługi zawierającej : szczegółowy plan higieny z podziałem na strefy czystości, organizację pracy z uwzględnieniem całodobowej obsłu...