Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 2063/10

06.10.2010 wyrok
oddalone
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
Meritum

W Rozdziale III siwz w Tabeli 1.1 „Wymagania ogólne przyrządów” w kolumnie dla warunków gwarancji i serwisu gwarancyjnego określono następujące wymagania minimalne polegające na zapewnieniu autoryzowanego przez producenta serwisu gwarancyjnego (załączyć kopię autoryzacji). W tabeli 1.2 „Wymagania szczegółowe przyrządów” w kolumnie dla automatycznego podajnika określono minimalne wymagania....

KIO 2038/10

06.10.2010 wyrok
oddalone
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie
Meritum

: Izba nie stwierdziła zaistnienia przesłanek określonych w art. 189 ust. 2 ustawy, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania. Izba stwierdziła, że odwołujący ma interes w uzyskaniu zamówienia, gdyż kwestionuje czynność wyboru oferty najkorzystniejszej oraz czynność wykluczenia go z postępowania i odrzucenia jego oferty oraz czynność przeprowadzenia aukcji elektronicznej....

KIO 2097/10

06.10.2010 wyrok
oddalone
Gmina Miasto Szczecin - Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na „Wykonanie i wdrożenie systemu zarządzania flotą pojazdów komunikacji miejskiej miasta Szczecin - etap I, II, stanowiący element realizacji projektu pn: Poprawa funkcjonowania transportu miejskiego w aglomeracji szczecińskiej poprzez zastosowanie systemów telematycznych” z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U....