Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 2580/10

15.12.2010 wyrok
uwzględnione
Komunikacyjny Związek Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego
Meritum

Zamawiający – Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest „dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu Śląska Karta Usług Publicznych”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 18 listopada 2010 r. pod numerem 2010/S 224-343103. W tej samej dacie zamawiający opublikował treść SIWZ na swojej stronie internetowej....

KIO 2619/10|KIO 2624/10

15.12.2010 wyrok
uwzględnione
Miasto Zielona Góra – reprezentowane przez Prezydenta Miasta Zielona Góra
Meritum

: Izba nie dopatrzyła się podstaw odrzucenia któregokolwiek z odwołań określonych w art. 189 ust. 2 ustawy. Izba uznała, że obaj odwołujący mają interes w uzyskaniu zamówienia, gdyż odwołujący San –Bud znajduje się na pierwszej pozycji pod względem ceny i odwołujący Verdie złożyli dwie najkorzystniejsze cenowo oferty w postępowaniu i obaj zostali pozbawieni możliwości uzyskania zamówienia na skutek uznania przez zamawiającego, że oferty ich podlegają odrzuceniu na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 4...

KIO 2607/10|KIO 2613/10

15.12.2010 wyrok
oddalone
Szpital Morski im. PCK w Gdyni
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „na świadczenie usług utrzymania czystości i należytego stanu sanitarnego w obiektach szpitala oraz usług transportu wewnętrznego” z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2010, Nr 113, poz....