Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 199/11

08.02.2011 postanowienie
odrzucone
: Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.
Meritum

W oparciu o akta sprawy o sygnaturze KIO 2131/10, oraz treść poprzedniego odwołania z dnia 30 września 2010 r, które Izba dopuściła z urzędu, jako dowód na okoliczność istnienia przesłanek do odrzucenia odwołania w niniejszej sprawie, Izba stwierdziła, iż odwołujący podnosił zarzuty cyt: „naruszenia przez zamawiającego art. 24 ust. 2 pkt 3 i 4 oraz art. 89 ust....

KIO 152/11|KIO 158/11

08.02.2011 wyrok
uwzględnione
ENERGA KOGENERACJA Sp. z o.o.
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 27 lipca 2010 r., pod numerem 2010/S 143-220920. Na podstawie art. 192 ust. 8 Pzp Izba wydała orzeczenie łączne. Wydając orzeczenie Izba oparła się na znajdujących się w dokumentacji postępowania specyfikacji istotnych warunków zamówienia, ofertach i przywoływanych niżej oświadczeniach i dokumentach. 7 Odwołanie wniesione przez Mostostal Warszawa S.A. - sygn....