Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 1033/11

02.06.2011 wyrok
uwzględnione
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Meritum

Izba ustaliła następujący stan faktyczny. Zamawiający prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest dostawa nowego mobilnego punktu poboru krwi na bazie wysokopokładowego autobusu turystycznego fabrycznie nowego wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2011 r. dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu (poz.1), Rzeszowie (poz. 2) i Wałbrzychu (poz. 3)....

KIO 1113/11

02.06.2011 postanowienie
odrzucone
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane po wejściu w życie nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 5 listopada 2009 roku o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych (Dz. U. Nr 206, poz. 1591) – tzw. „małej nowelizacji” oraz ustawy z dnia 2 grudnia 2009 roku o zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 223, poz. 1778) – tzw. „dużej nowelizacji”....

KIO 1037/11

02.06.2011 wyrok
uwzględnione
Gmina Miasto Lublin
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 8 stycznia 2011 r., pod numerem 2011/S 5-006657. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia zamieszczona została na stronie internetowej zamawiającego. Pan Grzegorz W. - członek komisji przetargowej - brał udział w przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia, opisu sposobu oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz kryteriów oceny ofert....

KIO 1076/11

02.06.2011 wyrok
uwzględnione
SPZOZ Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku
Meritum

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku ul. Gliwicka 33 , zwany dalej „Zamawiającym” prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Termomodernizacja Oddziału VI, Oddziału XVIII, Oddział XX w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, ul. Gliwicka 33" z terminem realizacji do 30.11.2011 r....