Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2346/11

14.11.2011 postanowienie
odrzucone
Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem są usługi stanowiące „Świadczenie kompleksowej ochrony mienia”, z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2010, Nr 113, poz. 759 ze zm.) wymaganych przy procedurze, kiedy wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust....

KIO 2403/11

14.11.2011 postanowienie
odrzucone
Jednostka Wojskowa nr 4213
Meritum

Izba ustaliła, że odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej liczyło 7 stron treści zasadniczej oraz zawierało 9 załączników, na łączną liczbę stron 68. Na podstawie dokumentacji postępowania odwoławczego, Izba ustaliła, że kopia odwołania przekazana została Zamawiającemu w dniu 8 listopada 2011 roku, podczas gdy ostateczny termin na skorzystanie ze środków ochrony prawnej, a tym samym termin na przekazanie kopii odwołania Zamawiającemu, upływał w dniu 7 listopada 2011 roku. W opar...

IX Ga 259/11

14.11.2011 postanowienie
odrzucone
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.

KIO 2391/11

14.11.2011 postanowienie
odrzucone
Gmina Lublin
Meritum

Zamawiający ma każdorazowo prawo do samoistnego podjęcia decyzji o powtórzeniu dokonanych przez siebie czynności w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o ile uzna, iż dokonane uprzednio czynności są obarczone wadą lub zachodzą inne okoliczności uzasadniające ich unieważnienie....