Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2473/11

01.12.2011 postanowienie
odrzucone
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Meritum

Pismem z dnia 22 sierpnia 2011 r. zamawiający zawiadomił wykonawców biorących udział w postępowaniu o wyborze oferty najkorzystniejszej, złożonej przez wykonawcę CEL-NET Sp. z o.o. Zamawiający uznał, że wykonawca wykazał spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Oferta tego wykonawcy była ofertą z najniższą ceną spośród ofert podlegających punktacji i uzyskała 100 pkt w kryterium cena. Oferta odwołującego była drugą ofertą w kolejności....

KIO 2484/11

01.12.2011 postanowienie
odrzucone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
Meritum

Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko – Pomorski Oddział Regionalny w Toruniu prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „dostawę materiałów eksploatacyjnych dla Kujawsko – Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR” na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych. Jak wynika z dokumentacji postępowania, wartość zamówienia została ustalona przez Zamawiającego na kwotę 135.819,00 złotych, tj....

KIO 2486/11

01.12.2011 postanowienie
odrzucone
Nadleśnictwo Złoty Potok
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w dniu 11 października 2011 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych, pod poz. 267045. Wartość zamówienia nie przekracza kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. Izba nie uznała skuteczności zgłoszonego przez wykonawcę KBI Technika Grzewcza i Wentylacyjna, ul. Na Błonie 3c/58, 30-147 Kraków przystąpienia, gdyż zgłoszenie przystąpienia wpłynęło do Izby w dniu 21 listopada 2011 r....

KIO 2464/11

01.12.2011 postanowienie
odrzucone
Komenda Główna Policji
Meritum

iż zarzuty, podnoszone w powołanym wyżej zakresie, są tożsame i oparte de facto na tych samych okolicznościach faktycznych i prawnych. Tytułem przykładu wskazać należy, iż nie może być uznany za oparcie zarzutu na innych okolicznościach fakt przywołania w uzasadnieniu zaczerpniętego z ujawnionych stron oferty pełnego symbolu modelu biblioteki taśmowej (zarzut odnoszący się do wymagania W-56), podczas gdy w pierwszym odwołaniu został przywołany ten sam symbol w okrojonym zakresie (HP ESL G3 100 B...