Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

V Ca 269/12

15.06.2012 postanowienie
odrzucone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

Skarga podlega odrzuceniu. Pismem z 30 marca 2012r. skarżący wniósł o zwolnienie od opłaty od skargi. Postanowieniem z 15 maja 2012r. sygn. akt. V Ca 269/12 Sąd Okręgowy oddalił wniosek AGN Polska Sp. z o.o. w Warszawie zwolnienie od kosztów. Zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy z 28 lipca 2005r....

KIO 1118/12

15.06.2012 wyrok
uwzględnione
Powiat Suski
Meritum

W pierwszej kolejności Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. 15 Jednocześnie Izba stwierdziła, że Odwołującemu przysługiwało prawo do skorzystania ze środka ochrony prawnej, gdyż wypełniono materialnoprawną przesłankę interesu w uzyskaniu zamówienia, określoną w art. 179 ust....

V Ca 269/12

15.06.2012 postanowienie
odrzucone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie
Meritum

Skarga podlega odrzuceniu. Pismem z 30 marca 2012r. skarżący wniósł o zwolnienie od opłaty od skargi. Postanowieniem z 15 maja 2012r. sygn. akt. V Ca 269/12 Sąd Okręgowy oddalił wniosek AGN Polska Sp. z o.o. w Warszawie zwolnienie od kosztów. Zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy z 28 lipca 2005r....

KIO 1086/12

15.06.2012 wyrok
uwzględnione
Katowicki Holding Węglowy S.A.
Meritum

4 W pierwszej kolejności skład orzekający Izby wykluczył, iż spełniona została którakolwiek z przesłanek odrzucenia odwołania ustanowionych w art. 189 ust. 2 ustawy Pzp. W szczególności Izba uznała, iż odwołanie nie podlegało odrzuceniu, z uwagi na fakt, iż zostało wniesione po upływie terminu określonego w ustawie o co wnosili Zamawiający i Przystępujący....

KIO 1126/12

15.06.2012 wyrok
uwzględnione
Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie
Meritum

Sygn. KIO 1126/12 - odwołanie wniesione przez S&T Services Polska Sp. z o.o.: Odwołujący kwestionuje odrzucenie oferty własnej oraz domaga się odrzucenia wszystkich ofert oferujących rozwiązania równoważne. Potwierdzenie zarzutów odwołania da odwołującemu możliwość uzyskania zamówienia. Odwołujący spełnił przesłanki wskazane w art. 179 ust....

KIO 1091/12

15.06.2012 wyrok
oddalone
Jednostka Wojskowa 4229 we Wrocławiu
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „remont sprzętu inżynieryjnego” z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2010, Nr 113, poz. 759 ze zm.) wymaganych przy procedurze, kiedy wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych....