Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2637/12

11.12.2012 wyrok
oddalone
Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy
Meritum

I. Zamawiający - Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy prowadzi postępowanie o zamówienie publiczne, którego przedmiotem jest „Kompleksowe zagospodarowanie i wykonanie Skweru Sportów Miejskich - zespołu obiektów sportowych wraz z niezbędną infrastruktura przy ul. Pełczyńskiego w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 9 listopada 2012 r. pod nr 237665/12....

KIO 2609/12|KIO 2610/12

11.12.2012 wyrok
oddalone
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
Meritum

Tajemnicą przedsiębiorstwa, zgodnie z art. 11 ust. 4 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, są nieujawnione do wiadomości publicznej informacje techniczne, technologiczne, organizacyjne przedsiębiorstwa lub inne informacje posiadające wartość gospodarczą, co do których przedsiębiorca podjął niezbędne działania w celu zachowania poufności. Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z dnia 3 października 2000 r., sygn....