Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2186/13

25.09.2013 wyrok
oddalone
Gmina Przeworno
Meritum

nale y przyjąć, e dokumentacją projektową jest zbiór opracowań, opisów, rysunków przedstawiających obiekt budowlany, który ma powstać lub ulega zmianom po wykonaniu robót budowlanych. Dokumentacja projektowa obejmuje z całą pewnością projekt budowlany wraz ze wszystkimi opiniami i decyzjami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę....

KIO 2194/13

25.09.2013 wyrok
oddalone
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku
Meritum

Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 16.05.2013r. pod poz. 2013/S 094- 160295 w Dzienniku u Urzędowym Unii Europejskiej. Zmawiającym jest Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku ul. Partyzantów 36; 80-254 Gdańsk zwany dalej „zamawiającym”. Zamówieniu publicznemu nadano nazwę: Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Gdańsku w okresie lat 3 lat - 6 zakresów (sześć rejonów). Odwołanie zło ył Piotr D....