Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 98/15|KIO 146/15

04.02.2015 wyrok
oddalone
PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa
Meritum

Z dokumentacji akt postępowania wynika następujący stan faktyczny. SIWZ punkt 1.2. Tryb udzielenia zamówienia lit.b) zamówienie udzielane jest w trybie przetargu ograniczonego. Punkt 1.2.2, lit.g) działając na podstawie art. 138c ust. 1 pkt 1 Pzp organizator postępowania zobowiązuje wykonawców do zachowania poufnego charakteru informacji przekazywanych w toku przedmiotowego postępowania. 2.1....

KIO 161/15

04.02.2015 wyrok
oddalone
Szpital Miejski im. Franciszka Raszei
Meritum

Izba postanowiła dopuścić w poczet materiału dowodowego następujące dokumenty: (i) SIWZ oraz ogłoszenie o zamówieniu nr 411146 – 2014 z dnia 16 grudnia 2014 r. na okoliczność ustalenia przedmiotu zamówienia oraz warunków udziału w postępowaniu; (ii) ofertę Odwołującego na okoliczność ustalenia jej treści; (iii) wezwanie Zamawiającego z dnia 30 grudnia 2014 r. oraz 16 stycznia 2015 r. oraz wyjaśnienia Odwołującego z dnia 7 stycznia oraz 16 stycznia 2015 r....

KIO 116/15

04.02.2015 wyrok
oddalone
PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko-Kamienna
Meritum

Zamawiający postanowił, że w „celu potwierdzenia, że oferowane przez Wykonawcę dostawy odpowiadają wymaganiom opisanym przez Zamawiającego w niniejszej SIWZ – Wykonawca składa następujące dokumenty oraz egzemplarze wzorcowe: (…) 14.16. Certyfikat wystawiony przez uprawnione jednostki certyfikujące dla gotowego ubrania na zgodność z normami dla danego asortymentu objętego ofertą w danym zadaniu. (…) 14.18....

KIO 130/15

04.02.2015 wyrok
uwzględnione
Szpital Wielospecjalistyczny im. Dr Ludwika Błażka z siedzibą w Inowrocławiu
Meritum

Izba nie stwierdziła zaistnienia przesłanek o których mowa w art. 189 ust. 2 ustawy, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania. Izba oceniła, że odwołujący wykazał przesłanki dopuszczalności odwołania, o których mowa w art. 179 ust. 1 ustawy. Zarzut naruszenia przez zamawiającego art. 22 ust. 1 pkt 3 ustawy w zw. z § 1 ust 1 pkt 7 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 lutego 2013 r....