Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 46/19

25.01.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
Meritum

Zamawiający - 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Wynajem zestawów niskopodwoziowych wraz z kierowcą w celu świadczenia usług przewozowych w krajowym transporcie drogowym", w podziale na części. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 14 grudnia 2018 roku pod numerem 661837-N-2018. Odwołujący – T. H....

KIO 63/19

25.01.2019 wyrok
oddalone
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
Meritum

odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Odwołujący zarzucił Zamawiającemu naruszenie art. 90 ust. 3 w zw. z art. 90 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych poprzez zaniechanie odrzucenia oferty wykonawcy Robot 1, pomimo że złożone przez Robot 1 pismo z 2 stycznia 2019 r. nie może być uznane za prawidłowe wyjaśnienia poziomu ceny z uwagi na ich zbyt ogólny i lakoniczny charakter, ewentualnie ocena tych wyjaśnień powinna prowadzić do uznania, że oferta Robot 1 zawiera rażąco niską cenę lub kosz...

KIO 18/19

25.01.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

Zgodnie z art. 187 ust. 8 Pzp Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy; w takim przypadku Izba umarza postępowanie odwoławcze. Zgodnie zaś z art. 192 ust. 1 Pzp, o oddaleniu odwołania lub jego uwzględnieniu Izba orzeka w wyroku. W pozostałych przypadkach Izba wydaje postanowienie. Odwołujący złożył skuteczne oświadczenie o cofnięciu wniesionego przez siebie odwołania, co nastąpiło przed otwarciem rozprawy....

KIO 73/19

25.01.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
Meritum

Zamawiający - Regionalne Centrum Gospodarki Wodno- Ściekowej spółka akcyjna ‎ z siedzibą w Tychach - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą „Świadczenie kompleksowych usług utrzymania porządku, czystości i higieny w Wodnym Parku Tychy przy ul. Sikorskiego 20.” Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ‎ w dniu 16 października 2018 roku pod numerem 451893-2018....