Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 227/19

22.02.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Miasto Łowicz
Meritum

Zamawiający  Gmina Miasto Łowicz  prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Łowiczu – ETAP I . W dniu 5 lutego 2019 r. Konsorcjum: IDS-BUD S.A., DIM Construction Sp. z o.o. wniosło odwołanie wobec uznania przez Zamawiającego, że informacje zastrzeżone przez wykonawcę Inżyniera Rzeszów S.A....

KIO 245/19

22.02.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Meritum

Zamawiający uwzględnił zarzuty przedstawione w odwołaniu przed otwarciem posiedzenia, a jako że nie zgłoszono przystąpień po stronie Zamawiającego, stwierdziła, iż zachodzą przesłanki umożliwiające umorzenie postępowania odwoławczego ‎ i, zgodnie z przepisem art. 186 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, orzekła jak ‎ w sentencji. O kosztach postępowania odwoławczego orzeczono na podstawie art. 186 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz § 5 ust....

KIO 218/19

22.02.2019 wyrok
oddalone
Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Kolumna
Meritum

Izba postanowiła dopuścić w poczet materiału dowodowego następujące dokumenty: specyfikację istotnych warunków zamówienia (dalej „ SIWZ ”) na okoliczność ustalenia przedmiotu zamówienia oraz warunków udziału w postępowaniu; (ii) ofertę Odwołującego oraz Przystępującego na okoliczność ustalenia ich treści; (iii) oświadczenia Odwołującego z dnia 6 lutego 2019 r....