Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 267/19

05.03.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Meritum

Zamawiający, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, prowadzi postępowanie ‎ o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiocie „świadczenie usług serwisowych - przeglądy i naprawy tomografu komputerowego Somatom Definition AS z wyposażeniem oraz oprogramowaniem Syngo.VIA.” Ogłoszenie o zamówieniu opublikowano w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod nr 2019/S 024-052885 w dniu 4 lutego 2019 r....

KIO 280/19

05.03.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Meritum

Pismem z dnia 15 lutego 2019 roku za wpływem bezpośrednim w dniu 18 lutego 2019 roku odwołujący Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno - Inżynieryjnego w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wieliczce, adres ul. Bogucka 17, 32-020 Wieliczka wniósł odwołanie. Odwołanie wniesiono w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego przez zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie adres ul. Marsza...