Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 275/19

07.03.2019 wyrok
uwzględnione
Województwo Świętokrzyskie – Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach
Meritum

Zgodnie z pkt VI. B ppkt 12 ze str. 3 Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) dla Części t i II zamówienia zamawiający wymagał, aby urządzenie dostępowe (AccessPoint) do sieci Wi-Fi spełniało następujący parametr: „Współpraca z serwerem Radius w celu uwierzytelnienia administratora oraz możliwość uwierzytelnienia administratora poprzez klucz SSH. Przystępujący Perceptus w poz. B....

KIO 298/19

07.03.2019 wyrok
uwzględnione
ENERGA - OPERATOR S.A.
Meritum

Izba ustaliła, że nie zaszła żadna z przesłanek, o których stanowi ‎ art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Jednocześnie Izba stwierdziła, że Odwołujący, wnosząc przedmiotowe odwołanie ‎ w dostateczny sposób wykazał interes w złożeniu środka ochrony prawnej - odwołania, ‎ w rozumieniu przepisu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp. Izba ustaliła następujący stan faktyczny i prawny....

KIO 271/19

07.03.2019 wyrok
uwzględnione
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

Izba ustaliła, że nie zaszła żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania.  Jednocześnie Izba stwierdziła, że odwołujący, wnosząc przedmiotowe odwołanie, ‎ w dostateczny sposób wykazał interes w złożeniu środka ochrony prawnej - odwołania, ‎ w rozumieniu przepisu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp. Odwołujący i przystępujący złożyli ofertę ‎ w przedmiotowym postępowaniu....

KIO 360/19

07.03.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim
Meritum

Zamawiający – Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim (dalej „ Zamawiający ”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. Świadczenie usług społecznych w zakresie żywienia pacjentów i dystrybucji posiłków na oddziały. W dniu 28 lutego 2019 r....

KIO 217/19

07.03.2019 wyrok
oddalone
Metro Warszawskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwotę określoną ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych. Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania, o których stanowi art. 189 ust....