Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 372/19

15.03.2019 wyrok
oddalone
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

Na wstępie Izba ustaliła, że odwołujący spełnia określone w art. 179 ust. 1 Pzp przesłanki korzystania ze środków ochrony prawnej, tj. ma interes w uzyskaniu zamówienia, a naruszenie przez zamawiającego przepisów Pzp może spowodować poniesienie przez niego szkody polegającej na utracie możliwości uzyskania zamówienia. Nie została wypełniona także żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem odwołania, wynikających z art. 189 ust. 2 Pzp....

KIO 404/19

15.03.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Meritum

Zamawiający - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Utworzenie systemu monitorowania pomocy publicznej SHRIMP ver. 2”. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp....

KIO 378/19

15.03.2019 wyrok
oddalone
Związek Międzygminny ds. Ekologii
Meritum

Odwołanie wniesiono od czynności zamawiającego w postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, którego przedmiotem są Działania informacyjne i promujące na rzecz projektu „Oczyszczanie ścieków na Żywiecczyźnie - Faza IIA". Ogłoszenie o postępowaniu celem udzielenia przedmiotowego zamówienia zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 1 września 2018 r. pod numerem 2018/S 168-382577....

KIO 356/19

15.03.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Zamawiający  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach  prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Całoroczne kompleksowe utrzymanie dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA w Kielcach z podziałem na 3 części zamówienia: Część Nr 1: Rejon w Busku - Zdroju, Część Nr 2: Rejon w Kielcach, Część Nr 3: Rejon w Opatowie . W dniu 28 lutego 2019 r. Konsorcjum: Planeta Sp....

KIO 374/19

15.03.2019 wyrok
oddalone
3 Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie
Meritum

W pierwszej kolejności ustalono, że odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba postanowiła dopuścić do udziału w postępowaniu odwoławczym w charakterze uczestnika postępowania po stronie zamawiającego wykonawcę B. Studio sp. z o.o. w Krakowie uznając, że zostały spełnione wszystkie przesłanki formalne zgłoszenia przystąpienia wynikające z art....