Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 461/19

29.03.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Meritum

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie, dalej „Zamawiający”, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na Zakup usługi Utrzymania i Rozwoju Aplikacji ZSZiK, lACSplus, GIS, SIZ, PZSiPplus, PA oraz eWniosekPIus na okres 47 miesięcy . Postępowanie to prowadzone jest ‎ na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych ‎ (Dz. U. t.j. z 2018 r. poz....

KIO 432/19

29.03.2019 wyrok
uwzględnione
PKP Intercity S.A.
Meritum

Izba ustaliła, że nie zaszła żadna z przesłanek, o których stanowi ‎ art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Jednocześnie Izba stwierdziła, że Odwołujący, wnosząc przedmiotowe odwołanie ‎ w dostateczny sposób wykazał interes w złożeniu środka ochrony prawnej - odwołania, ‎ w rozumieniu przepisu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp. Izba ustaliła następujący stan faktyczny i prawny....

KIO 487/19

29.03.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Meritum

W postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przez Zamawiającego – Spółkę Restrukturyzacji Kopalń S.A. z/s w Bytomiu na wykonanie zadania pod nazwą: „Likwidacja wybranych obiektów budowlanych wraz z wyposażeniem oraz likwidacją przyłączy i instalacji przesyłowych integralnie związanych z tymi obiektami w rejonie szybu „Wschodni” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A....

KIO 469/19

29.03.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
Meritum

Zamawiający  Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach  prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Świadczenie usług konsultanta dla inwestycji pn. „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 791 na odcinku od DK1 do DK 78 etap II” . W dniu 18 marca 2019 r. wykonawca TPF Sp. z o.o....

KIO 428/19

29.03.2019 wyrok
uwzględnione
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Meritum

Do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego w dniu 14 marca 2019 r. zgłosili przystąpienie wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia M.S. prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Mel-Bud” M.S. w Radostowie oraz P.P prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Inżynieria Wodno-Melioracyjna” P.P. w Krąpieli. Izba stwierdziła skuteczność zgłoszonego przez ww....

KIO 443/19

29.03.2019 wyrok
oddalone
Miasto Białystok, Urząd Miejski w Białymstoku, Zarząd Białostockiej Komunikacji Miejskiej w Białymstoku
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwotę określoną ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych. Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych....