Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 576/19

16.04.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Meritum

Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi ‎ w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługi dostawcze i asysty technicznej systemu wspierającego zarządzanie infrastrukturą ‎ i usługami IT w MSZ i placówkach podległych Ministrowi Spraw Zagranicznych – System ITSM. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U....

KIO 586/19

16.04.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji
Meritum

postępowanie odwoławcze należy umorzyć, bowiem w odpowiedzi na odwołanie Zamawiający uwzględnił w całości zarzuty podniesione w odwołaniu. Zgodnie z art. 186 ust. 2 Prawa zamówień publicznych, w przypadku uwzględnienia przez Zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu Izba może umorzyć postępowanie na posiedzeniu niejawnym pod warunkiem, że w postępowaniu odwoławczym po stronie Zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca....

KIO 575/19

16.04.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Zamawiający - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerową - Państwowy Instytut Badawczy, ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa - prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest „Przygotowanie strategii, koncepcji kreatywnej oraz realizację kampanii edukacyjno-informacyjnych na rzecz upowszechniania korzyści z technologii cyfrowych”. Postępowanie prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r....

KIO 562/19

16.04.2019 wyrok
oddalone
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Meritum

: Odwołanie nie zawierało braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 189 ust. 2 Pzp. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał przesłanki dla wniesienia odwołania określone w art. 179 ust. 1 Pzp, tj. posiadanie interesu w uzyskaniu danego zamówienia oraz możliwości poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów Pzp....

KIO 573/19

16.04.2019 wyrok
uwzględnione
SP ZOZ Szpital Wojewódzki w Łomży im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Meritum

Skład orzekający stwierdził, że Odwołujący jest legitymowany, ‎ zgodnie z przepisem art. 179 ust. 1 Pzp, do wniesienia odwołania. Izba dopuściła i przeprowadziła dowody z treści: SIWZ uwzględniającej odpowiedź na wniosek o jej wyjaśnienie nr 158, oferty Przystępującego, wezwania Wykonawcy B w trybie art. 26 ust. 1 Pzp z 4 grudnia 2018 r., odpowiedzi Przystępującego na to wezwanie z 13 grudnia 2018 r....

KIO 600/19

16.04.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Szpital Solec Sp. z o.o.
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone trybie przetargu nieograniczonego na: „Dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego typu ERP w ramach projektu współfinansowanego z funduszy europejskich „Zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych poprzez wdrożenie e-usług w Szpitalu Solec Sp....

KIO 583/19

16.04.2019 wyrok
oddalone
Województwo Pomorskie
Meritum

Na posiedzeniu niejawnym prowadzonym z udziałem stron zgłoszony został wniosek o odrzucenie odwołania na podstawie art. 189 ust. 2 pkt 3 Ustawy, gdyż okoliczności wyjawione na posiedzeniu i dotyczące sposobu wniesienia odwołania wskazywać miały, iż odwołanie zostało skutecznie wniesione w dniu 2.04.2019 r., a nie 1.04.2019 r. W dniu 1 kwietnia 2019 r. Odwołujący na adres mailowy wskazany do kontaktu z Krajową Izbą Odwoławczą przesłał odwołanie – pismo z 28.03.2019 r....