Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 759/19

07.05.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Milicz
Meritum

Zamawiający - Gmina Milicz - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą „Dostawa wyposażenia do pracowni przedmiotowych w szkołach gminy Milicz" Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych z dnia 12 marca 2019 roku pod numerem 523268-N-2019. Odwołujący - wykonawca M. S.-G. prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Wytwórczo -Handlowe „WIP” M. S.-G....

KIO 756/19

07.05.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

zasadne jest umorzenie postępowania odwoławczego na podstawie art. 187 ust. 8 ustawy Pzp, z uwagi na złożenie przez Odwołującego oświadczenia o cofnięciu odwołania. Zgodnie z treścią tego przepisu Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy; w takim przypadku Izba umarza postępowanie odwoławcze. Jeżeli cofnięcie nastąpiło przed otwarciem rozprawy, odwołującemu zwraca się 90% wpisu....

KIO 751/19

07.05.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Województwo Zachodniopomorskie – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Meritum

Województwo Zachodniopomorskie - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego z siedzibą w Szczecinie (dalej: Zamawiający) prowadzi postępowanie na udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest „Wykonanie usług architektonicznych i inżynieryjnych w zakresie projektowania oraz robót budowlanych dla zadania:    Konsolidacja siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie”....