Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 912/19

28.05.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
Meritum

Odwołujący złożył odwołanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na realizację projektu pn. ”Organizacja Śląskiego Centrum Medycyny Fizykalnej i Wczesnej Diagnostyki Nowotworów na bazie Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Szpitala Specjalistycznego Nr 2”, Numer referencyjny: 6/6PN/2019 Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 26.03.2019 roku pod...

KIO 864/19

28.05.2019 wyrok
uwzględnione
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Meritum

Odwołanie zasługiwało na częściowe uwzględnienie. W pierwszej kolejności Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem odwołania, wynikających z art. 189 ust. 2 Pzp. Izba ustaliła ponadto, że Odwołujący legitymuje się uprawnieniem do korzystania ze środków ochrony prawnej, o którym stanowi przepis art. 179 ust....

KIO 935/19

28.05.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
ENEA Połaniec Spółka Akcyjna
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą: „Modernizacja Luvo/Gavo - wymiana pakietów zimnego końca Luvo na blokach energetycznych 2,3,5,6,7 i pakietów na Gavo Ci Dna Instalacji Odsiarczania Spalin w roku 2012 w Enea Połaniec S.A....

KIO 873/19

28.05.2019 wyrok
oddalone
Gmina Miasto Sieradz
Meritum

Skład orzekający ustalił, iż odwołanie mieści się w zakresie przedmiotowym ustawy p.z.p., zostało wniesione przez podmiot uprawniony, a także dotyczy materii określonej w art. 180 ust. 2 pkt 6 p.z.p., zatem podlega kognicji Krajowej Izby Odwoławczej. Izba ustaliła również, że odwołanie podlega rozpoznaniu zgodnie z art. 187 ust. 1 p.z.p. i nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których mowa w art. 189 ust....

KIO 909/19

28.05.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie
Meritum

Do postępowania odwoławczego przystąpienie po stronie Zamawiającego zgłosił wykonawca SKAMEX Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie uznano za skuteczne. Odwołujący w dniu 27 maja 2019 roku, przed terminem posiedzenia i rozprawy wyznaczonym na 28 maja 2019 roku, złożył oświadczenie o wycofaniu odwołania w całości. Oświadczenie o cofnięciu odwołania zostało złożone przez osobę umocowaną do działania w imieniu wykonawcy....