Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 1376/19

01.08.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad,
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1986 ze zm.), [ustawa Pzp lub Pzp] przez Zamawiającego: Skarb Państwa - Generalnego Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach, którego przedmiotem jest: „Bieżące utrzymanie systemu oraz infrastruktury systemu wraz z prowadzeniem monitoringu podłoża autostrady A...

KIO 1372/19

01.08.2019 wyrok
oddalone
Gmina Rymanów
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał posiadanie legitymacji uprawniającej do wniesienia odwołania, stosownie do art. 179 ust 1 Pzp. Wykonawca Serwis Rozwój Sp. z o.o. skutecznie przystąpił do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, stosownie do wymogów art. 185 ust. 2 i 3 Pzp. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) stadionu Ośrodka Kultury Fizycznej w Rymanowie wraz z niezbędną infrastrukturą....

KIO 1411/19

01.08.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Metro Warszawskie Spółka z o.o.
Meritum

postanowienia z dnia 1 sierpnia 2019 r. w sprawie o sygn. akt KIO 1411/19 Zamawiający - Metro Warszawskie Spółka z o.o., ul. Wilczy Dół 5, 02-798 Warszawa prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Zakup części zamiennych do układu pneumatycznego oraz elektronicznego pojazdów metra typu Inspiro"....

KIO 1342/19

01.08.2019 wyrok
oddalone
Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał posiadanie legitymacji uprawniającej do wniesienia odwołania, stosownie do art. 179 ust. 1 Pzp. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa specjalistycznej, wielozadaniowej jednostki - statku morskiego, przeznaczonego do ratowania ludzi i mienia na morzu....

KIO 1385/19

01.08.2019 wyrok
oddalone
Centrum Obsługi Administracji Rządowej
Meritum

W pierwszej kolejności Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Jednocześnie Izba stwierdziła, że Odwołującemu nie przysługiwało prawo do skorzystania ze środka ochrony prawnej, gdyż nie wypełniono materialnoprawnej przesłanki interesu w uzyskaniu zamówienia, określonej w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp....