Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

9 orzeczeń w bazie

KIO 1997/19

17.10.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad, prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia pod nazwą „Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa - Kukuryki na odcinku węzeł „Ryczołek” (koniec obwodnicy Mińska Maz.) - Siedlce, odc. IV od w. „Groszki” (bez węzła) do w. „Gręzów” (bez węzła) o dł....

KIO 1951/19

17.10.2019 wyrok
oddalone
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. profesora Zbigniewa Religi w Słubicach Sp. z o.o.
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał posiadanie legitymacji uprawniającej do wniesienia odwołania, stosownie do art. 179 ust. 1 Pzp. Wykonawcy: SIMPLE S.A. oraz KONSULTANT IT Sp. z o.o. skutecznie przystąpili do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, stosownie do wymogów art. 185 ust. 2 i 3 Pzp....

KIO 1968/19

17.10.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

KIO 1970/19

17.10.2019 wyrok
uwzględnione
Powiat Łukowski
Meritum

Skład orzekający Izby ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w trybie art. 189 ust. 2 ustawy Pzp i nie stwierdziwszy ich, skierował odwołanie do rozpoznania na rozprawę. Skład orzekający Izby ustalił nadto, że odwołujący posiada interes w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia, kwalifikowany możliwością poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego wskazanych w odwołaniu przepisów, o których mowa w art....

KIO 1965/19

17.10.2019 wyrok
oddalone
Politechnika Śląska
Meritum

I. Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018 roku, poz. 1986 ze zm.; dalej: „Pzp” lub „ustawa”), skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 2 października 2019 roku oraz została przekazana w ustawowym terminie kopia odwołania Zamawiającemu, co Strony potwierdziły na posiedzeniu z ich udziałem. II....

KIO 1958/19

17.10.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Meritum

W dniu 16 października 2019 r. tj. przed otwarciem rozprawy, odwołujący się wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia: Konsorcjum w składzie Omnitec Sp. z o.o., Advanced Business Systems Sp. z o.o. z siedzibą lidera w Warszawie, wnieśli do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej pismo zawierające oświadczenie Odwołującego o wycofaniu odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 1 października 2019 r....

KIO 1989/19

17.10.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Województwo Zachodniopomorskie, w imieniu którego działa Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Meritum

Do postępowania odwoławczego w terminie zgłoszono następujące przystąpienia: 1) PSK P., S.-K. i partnerzy Adwokaci Spółka partnerska z siedzibą w Warszawie, zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie odwołującego; 2) Avility Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego; 3) InfoStrategia Sp. z o.o....

KIO 1964/19

17.10.2019 wyrok
oddalone
Sieć Badawcza Łukasiewicz
Meritum

Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2018 roku, poz. 1986.; dalej: „Pzp” lub „ustawa”), skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 2 października 2019 roku wobec czynności Zamawiającego z dnia 27 września 2019 r....