Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 649/20

23.04.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Jednostka Wojskowa Nr 2063
Meritum

Zgodnie z art. 186 ust. 2 p.z.p. „W przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu Izba może umorzyć postępowanie na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca....

KIO 664/20

23.04.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej
Meritum

Zamawiający - Skarb Państwa Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Pełnienie obowiązków nadzoru inwestorskiego nad termomodernizacją budynku Zespołu Szkół Muzycznych w Gdańsku - Wrzeszczu” ....

KIO 658/20

23.04.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej - Curie
Meritum

Zamawiający - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zgierzu - prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia na sukcesywne świadczenie przez wykonawcę usług w zakresie transportu sanitarnego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zgierzu z podziałem na zadania. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 7 lutego 2020r....