Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 791/20

04.05.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Copernicus Podmiot Leczniczy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, pod nazwą „Dostawa specjalistycznej aparatury medycznej”. W dniu 14 kwietnia 2020 roku działając na podstawie art. 180 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 roku, poz. 1843; dalej: „Pzp” lub „ustawa”) Odwołujący wniósł odwołanie wobec czynności i zaniechań Zamawiającego w ww. postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego....

KIO 639/20

04.05.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Miasto Grudziądz
Meritum

zasadne jest umorzenie postępowania odwoławczego na podstawie art. 187 ust. 8 ustawy Pzp, z uwagi na złożenie przez Odwołującego oświadczenia o cofnięciu odwołania. Zgodnie z treścią tego przepisu Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy; w takim przypadku Izba umarza postępowanie odwoławcze. Jeżeli cofnięcie nastąpiło przed otwarciem rozprawy, odwołującemu zwraca się 90% wpisu....

KIO 538/20

04.05.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działa Ekosystem Sp. z o.o.
Meritum

Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działa Ekosystem Sp. z o.o. (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia na odbiór, zbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Wrocław w obrębie sektora IV-Psie Pole. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz....