Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 868/20

12.05.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Wołomin
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu ograniczonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843.), [ustawa Pzp lub Pzp] przez zamawiającego: Gminę Wołomin, którego przedmiotem jest: „ Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj budowy parkingu P+R w Lipinkach w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa parkingu typu P+R w Lipinkach”....

KIO 768/20

12.05.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu ograniczonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843.), [ustawa Pzp lub Pzp] przez Zamawiającego: Gminę Wołomin, którego przedmiotem jest: ”Wykonanie szczegółowej koncepcji funkcjonalno-przestrzennej rozbudowy i modernizacji Narodowego Instytutu Onkologii im....

KIO 788/20

12.05.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Jednostka Wojskowa Nr 2063
Meritum

Jednostka Wojskowa nr 2063 w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2019 r. poz. 1843 - dalej: „ustawa Pzp"), postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Dozór i ochrona Klubu DGW w Warszawie przy Al. Niepodległości 141 A”, numer referencyjny 04/20....