Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 1205/20

16.06.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu
Meritum

Zamawiający - Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu, ul. Batorego 17/19, 87-100 Toruń, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę leków. Ogłoszenie 0 zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 09.04.2020r. nr 530566-N-2020. W postępowaniu tym wykonawca Salus International Sp. z o.o., ul....

KIO 960/20

16.06.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Dyrektor Urzędu Morskiego
Meritum

W postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przez Zamawiającego - Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni na wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn. „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską” (nr postępowania: ZP.372.13.2020.ASc), ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 24.04.2020 r., 2020/S 081-190004, wobec czynności opisu wymagań w dokumentacji postępowania, Wykonawca - PORR S.A....

KIO 1268/20

16.06.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Meritum

Zgodnie z art. 186 ust. 3a p.z.p. „W przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca albo wykonawca, który przystąpił p...

KIO 709/20|KIO 715/20

16.06.2020 wyrok
uwzględnione
Województwo Małopolskie
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie Platformy MSIM na potrzeby projektu pn. „Małopolski System Informacji Medycznej (MSIM)” oraz realizacji innych usług koniecznych do funkcjonowania Platformy MSIM. Zamówienie dzieli się na dwie części (nie dopuszczono składania ofert częściowych): -    Część I - Budowa i wdrożenie Platformy MSIM, która zakończy się produkcyjnym uruchomieniem Platformy MSIM oraz produkcyjnym podłączeniem do niej Partnerów - zadanie realizowane w try...

KIO 563/20

16.06.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej
Meritum

Zgodnie z art. 187 ust. 8 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy; w takim przypadku Izba umarza postępowanie odwoławcze . Zgodnie zaś z art. 192 ust. 1 ustawy Pzp, o oddaleniu odwołania lub jego uwzględnieniu Izba orzeka w wyroku. W pozostałych przypadkach Izba wydaje postanowienie . Odwołujący złożył skuteczne oświadczenie o cofnięciu wniesionego przez siebie odwołania, co nastąpiło przed otwarciem rozprawy....

KIO 809/20

16.06.2020 wyrok
oddalone
Gmina Wisznice
Meritum

Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania, o których stanowi przepis art. 189 ust. 2 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych....