Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych
Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.
15 orzeczeń w bazie
KIO 1812/20
Zamawiający, Centrum Medyczne Kształtowania Podyplomowego w Warszawie, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą Przebudowa i remont wybranych pomieszczeń w budynku Domu Nauki CMKP przy ul. Schroegera 82 w Warszawie. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 10 czerwca 2020 roku pod numerem 549139-N-2020....
KIO 1963/20
Zamawiający – Skarb Państwa – 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy z siedzibą w Zegrzu prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej również „ ustawą Pzp ”), postępowanie o udzielenie zamówienia pn....
KIO 1867/20
KIO 1603/20
KIO 1868/20
Skład orzekający Izby ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 189 ust. 2 Pzp. Skład orzekający Izby dopuścił w niniejszej sprawie dowody z: dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne nadesłanej przez Zamawiającego w formie elektronicznej ....
KIO 1822/20
Do postępowania odwoławczego przystąpienie po stronie Zamawiającego zgłosił wykonawca GREMEDIG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Częstochowie. Izba potwierdziła skuteczność przystąpienia. Przystępujący wnosił o oddalenie odwołania w całości, przedstawił w tym zakresie szczegółową argumentację na piśmie....
KIO 1827/20
: W dniu 28 sierpnia 2020 r. Zamawiający złożył do Izby pismo zawierające wniosek o odrzucenie odwołania na podstawie art. 189 ust. 2 pkt 1 Pzp. Zamawiający wskazał, że postępowanie prowadzone jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia oraz, że nie stosuje w niniejszym postępowaniu przepisów ustawy Pzp, a przedmiotowe postępowanie prowadzone jest na podstawie Regulaminu udzielania zamówienia obowiązującego u Zamawiającego. Wskazał, iż zamówienie zgodnie z treścią art....
KIO 1763/20
Skład orzekający Izby ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w trybie art. 189 ust. 2 ustawy Pzp i nie stwierdziwszy ich, skierował odwołanie do rozpoznania na rozprawę. Skład orzekający Izby ustalił nadto, że odwołujący posiada interes w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia, kwalifikowany możliwością poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów, o których mowa w art. 179 ust....
KIO 1892/20
W dniu 31 sierpnia 2020 r., tj. przed otwarciem posiedzenia i rozprawy w sprawie odwoławczej, wykonawca Budimex S.A. z siedzibą w Warszawie złożył do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej pismo z dnia 31 sierpnia 2020 r. zawierające oświadczenie ww. wykonawcy o cofnięciu odwołania wniesionego w dniu 10 sierpnia 2020 r....