Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 328/21

25.02.2021 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Stołeczne Warszawa — Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Północ m.st. Warszawy
Meritum

Zamawiający – Miasto Stołeczne Warszawa — Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Północ m. st. Warszawy, ul. Kawęczyńska 44, 03-770 Warszawa, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Sukcesywne świadczenie usług ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy przedlekarskiej na krytej pływalni Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga- Północ m.st. Warszawy przy ul....

KIO 497/21

25.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy Rząska
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „świadczenie usług utrzymania czystości terenów i budynków w kompleksach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy numer referencyjny: 17/INFR/20.Publikacja Dz. Urz. U. E. 06/07/2020 2020/S128-313707 W dniu 18 lutego 2021r. odwołujący złożył oświadczenie o cofnięciu odwołania. Izba stwierdziła, że zgłoszone przystąpienie spełnia wymogi formalne, o których mowa w art....

KIO 260/21

25.02.2021 wyrok
uwzględnione
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Meritum

Izba ustaliła, że Zamawiający w SIWZ w pkt 18.1.1 ustalił następujące kryteria oceny ofert i przypisał im odpowiednie znaczenie: 1.1 Cena brutto             60% 1.2 Średnia cena brutto wsadu do kotła       20% 1.3 Ocena jadłospisu dekadowego         20% W pkt 18.1.3 SIWZ odnośnie kryterium oceny ofert Zamawiający podał, że: „Ocena jadłospisu dekadowego (D) wyliczana jest według poniższej punktacji i wzoru: Ocena jadłospisu dekadowego (D) ILOŚĆ PRZYZNANYCH PUNKTÓW 1. prawidłowy 100 2. zadowalając...

KIO 305/21

25.02.2021 wyrok
uwzględnione
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie z siedzibą w Warszawie – Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie
Meritum

Zaznaczyć należy, że z uwagi na datę wniesienia rozpoznawanego odwołania do postępowania odwoławczego w tej sprawie, zgodnie z art. 92 ust. 2 ustawy dnia 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. poz. 2020 ze zm.), znajdują zastosowanie przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. poz. 2019 ze zm.) {dalej: „nowa ustawa pzp” lub „npzp”}. Z art. 505 ust....

KIO 292/21

25.02.2021 wyrok
uwzględnione
Spółkę Restrukturyzacji Kopalń S.A. z siedzibą w Bytomiu
Meritum

Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 nPzp. Przystępujący II – ULMAN D. M. w swoim piśmie zawierającym zgłoszenie przystąpienia do postępowania odwoławczego, sformułował wniosek o odrzucenie odwołania na podstawie art. 528 pkt 3 w zw. z art. 515 ust. 1 pkt 2 lit....

KIO 411/21

25.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Miasto Leszno
Meritum

Zamawiający - Miasto Leszno, ul. Kazimierza Karasia 15, 64-100 Leszno, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Rozbudowa systemu PZGiK o nowe usługi, modernizacja sieci uzbrojenia terenu (GESUT), opracowanie danych fotogrametrycznych oraz modelu 3D miasta”, numer referencyjny: IN.271.27.2020. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 28.12.2020 r., nr 2020/S 252-636422....

KIO 325/21

25.02.2021 wyrok
oddalone
Miejski Zakład Oczyszczania sp. z o.o.
Meritum

Zaznaczyć należy, że z uwagi na datę wniesienia rozpoznawanego odwołania do postępowania odwoławczego w tej sprawie, zgodnie z art. 92 ust. 2 ustawy dnia 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. poz. 2020 ze zm.), znajdują zastosowanie przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. poz. 2019 ze zm.) {dalej: „nowa ustawa pzp” lub „npzp”}. Z art. 505 ust....