Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 513/21

18.03.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centrum Informatyki Statystycznej
Meritum

W odniesieniu do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego przez Centrum Informatyki Statystycznej, Al. Niepodległości 208, 00-925 Warszawa (dalej „zmawiający”) w trybie przetargu nieograniczonego pn. „ Zakup subskrypcji licencji Systemu Wideokonferencyjnego dla tysiąca użytkowników oraz ich integracja w środowisku teleinformatycznym Zamawiającego” wykonawca Operator Chmury Krajowej sp. z o.o., ul....

KIO 506/21

18.03.2021 wyrok
uwzględnione
Główny Urząd Statystyczny
Meritum

Na wstępie Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy nPzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Izba oceniła, że Odwołujący posiada interes w uzyskaniu zamówienia oraz możliwość poniesienia szkody w związku z ewentualnym naruszeniem przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, czym wypełnił materialnoprawną przesłankę dopuszczalności odwołania, #x200e o której mowa w art. 505 ust. 1 ustawy nPzp....

KIO 523/21

18.03.2021 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach
Meritum

Zgodnie z art. 92 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 poz. 2020) [dalej: ustawa Pwu), do postępowań odwoławczych, o których mowa w uchylanej ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. (dalej: ustawa Pzp), wszczętych po dniu 31 grudnia 2020 r., dotyczących postępowań o udzielenie zamówienia wszczętych przed dniem 1 stycznia 2021 r. stosuje się przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r....

KIO 236/21

18.03.2021 wyrok
oddalone
Uniwersytet Jagielloński
Meritum

Izba na podstawie przeprowadzonego postępowania wyjaśniającego i dowodowego w sprawie, w związku ze złożonymi w sprawie pismami w tym odwołaniem wraz z przywołanymi przez strony i uczestników w poczet materiału dowodowego dokumentami oraz dołączoną do akt sprawy dokumentacją postępowania prowadzonego przez zamawiającego i przekazanego przez zamawiającego, Izba odmówiła uwzględnienia odwołania jako usprawiedliwionego w świetle obowiązujących przepisów ustawy Pzp.2004r., w związku z postanowieniam...