Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 3779/21

07.01.2022 postanowienie
odrzucone
Miejski Zarząd Lokali Komunalnych
Meritum

Izba ustaliła, iż Zamawiający przekazał kopię odwołania innym wykonawcom w dniu 27 grudnia 2021 r. W terminie wynikającym z art. 525 ust. 1 ustawy Pzp do postępowania odwoławczego nie zgłosił przystąpienia żaden wykonawca. Ponadto, Izba ustaliła, iż Zamawiający zawiadomił Odwołującego o odrzuceniu jego oferty w dniu 21 grudnia 2021 r. przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (e-mail)....

KIO 3669/21

07.01.2022 wyrok
oddalone
Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie
Meritum

Izba stwierdziła, że zgłoszone przystąpienie spełnia wymogi formalne określone w art. 525 ust. 1 - 3 ustawy. Izba nie dopatrzyła się zaistnienia okoliczności, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 ustawy. Izba oceniła, że odwołujący wykazał przesłankę materialnoprawną dopuszczalności odwoła- nia, o której mowa w art. 505 ust. 1 ustawy. Zarzut naruszenia przez zamawiającego 1. art. 226 ust....

KIO 3667/21

07.01.2022 wyrok
uwzględnione
Miasto Sławno
Meritum

Izba ustaliła, że Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Remont i przebudowa stadionu miejskiego w Sławnie - obiekt certyfikowany”. Izba ustaliła, że pierwotnie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej Zamawiający przewidział następujące kryteria: Cena brutto oferty - C 60 % Gwarancja na wykonane roboty - G 40 % Zamawiający w wyniku zmian w dniu 13.12.2021 r. wprowadził do treści SWZ nowe następujące kryteria oceny ofert: Lp....

KIO 251/22

07.01.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki
Meritum

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, dalej „Zamawiający”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego pn. Przebudowa i modernizacja pomieszczeń Budynku Zakaźnego - roboty budowlane. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), dalej „ustawa Pzp”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 13 grudnia 2021 r....