Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

12 orzeczeń w bazie

KIO 1646/22

28.06.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Izabelin
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoł...

KIO 1629/22

28.06.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Meritum

Działając na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy Pzp postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie. Zgodnie ze wskazanym art. 522 ust. 1 Pzp: „ W przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zam...

KIO 1511/22

28.06.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Szpitale Pomorskie sp. z o.o.
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie do art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. W myśl § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz....

KIO 1524/22

28.06.2022 wyrok
uwzględnione
Gmina Głuszyca
Meritum

Odwołanie podlega uwzględnieniu. Zarzuty podnoszone w odwołaniu dotyczą okoliczności wskazanych w Zawiadomieniu z dnia 1 czerwca 2022 r. o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest „Pełnienie funkcji Inżyniera Projektu przy realizacji inwestycji pn.: „Wykonanie otworu badawczego Głuszyca GT-I w celu ujęcia wód termalnych w miejscowości Głuszyca”. ” W tym piśmie Zamawiający podaje: (.) Gmina Głuszyca, działając na podstawie art....

KIO 1568/22

28.06.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
POLREGIO S.A. Świętokrzyski Zakład w Kielcach
Meritum

Zamawiający - POLREGIO spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, Świętokrzyski Zakład w Kielcach prowadzi postępowanie o udzielenie sektorowego zamówienia publicznego pn. „Zastępcza komunikacja autobusowa na trasie Skarżysko-Kamienna — Ostrowiec Świętokrzyski — Skarżysko-Kamienna”, numer postępowania: Ki.240.841.2022. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2022/S 098-27244....

KIO/W 22/22

28.06.2022 postanowienie w sprawie wniosku o uchylenie zakazu zawarcia umowy
umorzone
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie prztargu nieograniczonego na Świadczenie usług codziennego i całodobowego żywienia pacjentów hospitalizowanych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie wraz z dzierżawą kuchni i prowadzeniem bufetu wszczęte ogłoszeniem zamieszczonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nr 2022/S 084-227840 z dnia 29.04.2022 r. W dniu 13 czerwca 2022 r....

KIO 1585/22

28.06.2022 wyrok
uwzględnione
„PKP Intercity” S.A.
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletów oraz dostawa i wdrożenie oprogramowania dla spółki „PKP Intercity” S.A. w ramach projektu Teczka Rewidenta. W rozdziale XV specyfikacji warunków zamówienia (dalej: „swz”) zamawiający wskazał kryteria oceny ofert: 1)    Cena jednostkowa za dostawę tabletu (CT)- 57% 2)    Cena za miesiąc świadczenia usługi utrzymania (CU)- 10% 3)    Cena za 1 roboczogodzinę świadczenia usługi rozwoju (CR)- 8% 4)    Cena jednostkowa baterii zapasowej do tabletu (CB)- 3%...

KIO 1566/22

28.06.2022 wyrok
oddalone
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie
Meritum

Zamawiający, poinformował że kwota jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamó- wienia wynosi: 17 910 000,00 zł brutto Zgodnie z treścią SWZ - III. Opis przedmiotu zamówienia 6.    Usługi objęte przedmiotem umowy będą realizowane przy użyciu wyposażenia stanowią- cego własność Zamawiającego i w pomieszczeniach stanowiących własność Zamawiające- go wydzierżawianych na podstawie odrębnej Umowy dzierżawy (załącznik nr 6) oraz przy użyciu sprzętu i urządzeń Wykonawcy. Wykonawca powinien dysponow...

KIO 1492/22|KIO 1496/22

28.06.2022 wyrok
oddalone
Miasto Stołeczne Warszawa
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest pobieranie opłat za postój w strefie płatnego parkowania niestrzeżonego (SPPN) w Warszawie z wykorzystaniem platform/kanałów mobilnych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części. Niniejsze postępowanie odwoławcze dotyczy części nr 1. W części nr 1 postępowania złożono trzy oferty: -    Pango Polska sp. z o.o. z ceną 33.749,99 zł, -    Flowbird Polska sp. z o.o. z ceną 37.125,00 zł, -    mPay S.A. z ceną 43.875,00 zł....

KIO 1476/22

28.06.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Miasto Zabrze
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie do art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. W myśl § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz....