Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 10/23

12.01.2023 postanowienie
umorzone
Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie
Meritum

Zamawiający – Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie, Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3a, 16-300 Augustów, prowadzi w trybie podstawowym bez negocjacji, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki Zespołu Placówek Młodzieżowych w Augustowie w 2023 r.”, numer referencyjny: ZPM.26.2.2022....

KIO 28/23

12.01.2023 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne „Lasy Państwowe” Nadleśnictwo Rytel
Meritum

Zamawiający – Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne „Lasy Państwowe” Nadleśnictwo Rytel – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2023 ; Nr postępowania: ZG2.270.6.1.2022 . Ogłoszenie zostało opublikowane w dniu 2 listopada 2022 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 211-607910. W dniu 2 stycznia 2023 r....

KIO 34/23

12.01.2023 postanowienie
umorzone
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu
Meritum

Zamawiający – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu, ul. Sergiusza Mossora 1, 49-301 Brzeg, prowadzi w trybie podstawowym bez negocjacji, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Świadczenie usługi całodobowego wyżywienia pacjentów na rzecz Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu”, numer referencyjny: ZPM.26.2.2022....