Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 2460/23

06.09.2023 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
Meritum

Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Całodobowa ochrona fizyczna obiektów i mienia Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.”. (postępowanie nr 00981/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2023. Ogłoszenie zamieszczono w DzUUE nr 2023/S 154-487421 z dnia 11 sierpnia 2023 r....

KIO 2452/23

06.09.2023 postanowienie
umorzone
Gmina Starachowice
Meritum

Zamawiający – Gmina Starachowice – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Starachowice od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 8 sierpnia 2023 r. pod numerem 2023/S 151-481840. W dniu 18 sierpnia 2023 r....

KIO 2463/23

06.09.2023 wyrok
oddalone
Powiat Radomszczański
Meritum

ZAMAWIAJĄCY: Powiat Radomszczański prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego (tryb podstawowy bez negocjacji) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Wykonanie instalacji fotowoltaicznej dla budynku Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach” (dalej: „postępowanie”). Odwołujący: XDISC S.A. z siedzibą w Warszawie, wniósł dnia 21 sierpnia 2023 r.   odwołanie od niezgodnej z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r....

KIO 2511/23

06.09.2023 postanowienie
umorzone
Gmina Jaświły
Meritum

Działając na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy Pzp postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron postępowania odwoławczego. W niniejszej sprawie dla wydania rozstrzygnięcia kluczowe znaczenie miało złożone przez Zamawiającego w piśmie z dnia 30 sierpnia br oświadczenie na podstawie wskazanego przepisu o uwzględnieniu w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu Także fakt, że do niniejszego postępowania odwoławczego w możliwym dopuszcz...

KIO 2418/23

06.09.2023 wyrok
uwzględnione
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy
Meritum

Odwołanie nie zawiera braków formalnych. W pis w prawidłowej wysokości został wniesiony w ustawowym terminie. N ie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, o których mowa w art. 528 Pzp. Wykazując swoje uprawnienie do skorzystania ze środków ochrony prawnej Odwołujący podał w szczególności, że na skutek błędu Zamawiającego pozbawiony jest możliwości zawarcia umowy ramowej i tym samym pozbawiony jest szansy na późniejszą realizację zleceń na rzecz Zamawiającego. P...

KIO 2452/23

06.09.2023 postanowienie
umorzone
Gmina Starachowice
Meritum

Zamawiający – Gmina Starachowice – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Starachowice od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 8 sierpnia 2023 r. pod numerem 2023/S 151-481840. W dniu 18 sierpnia 2023 r....

KIO 2559/23

06.09.2023 postanowienie
umorzone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim
Meritum

Działając na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy Pzp postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron postępowania odwoławczego. W niniejszej sprawie dla wydania rozstrzygnięcia kluczowe znaczenie miało złożone przez Zamawiającego w piśmie z dnia 1 września br oświadczenie na podstawie wskazanego przepisu o uwzględnieniu w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu....

KIO 2455/23

06.09.2023 postanowienie
umorzone
Miasto i Gmina Morawica
Meritum

Zamawiający – Miasto i Gmina Morawica – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Dowóz uczniów do szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Morawica w roku szkolnym 2023/2024 oraz dodatkowe przewozy organizowane przez Miasto i Gminę Morawica . Wartość zamówienia jest mniejsza niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2023/BZP 00280446. W dniu 20 sierpnia 2023 r. M.K....